MENU
Strona główna >

Andrzejki 2017

Urodzinki

Atrakcje dla dzieci i dorosłych - nasza oferta

Urodzinki w figloraju ? Park Rodzinka zaprasza

Na ten dzień dzieci czekają często przez cały rok. Urodziny wiążą się dla nich zwykle z dobrą zabawą oraz wspaniałymi prezentami.

Park Rozrywki Rodzinka w Poznaniu jest doskonałym miejscem na organizację urodzin dziecka i zafundowanie mu z tej okazji niezapomnianej przygody. Przygotowaliśmy dla naszych Gości niesamowite salki urodzinowe w kształcie iglo. Zapewniamy też opiekę doświadczonych animatorów. Menu na urodzinki obejmuje dania i przekąski własnego wyrobu. Wśród czekających tu na dzieci atrakcji w naszym figloraju jest wielopoziomowa konstrukcja zabawowa "Małpi Gaj", a także ścianki wspinaczkowe, mini boiska, podłogi interaktywne - 50 różnych gier i animacji, dotykowe systemy interaktywne, moduły edukacyjne, tablice do rysowania, salkę TV, automaty ticket- redemption (te ostatnie odpłatnie). Podczas urodzin towarzystwa dzieciom dotrzymuje Maskotka Parku. Jeśli pogoda dopisuje, można korzystać z ponad 1500m2 placu zabaw zewnętrznego.

NASZ KATALOG

Grupy zorganizowane

Grupy zorganizowane zarówno ze szkół jak i przedszkoli są mile widziane w Parku Rozrywki Rodzinka. Wycieczka to przede wszystkim dobra zabawa ale także smaczna kuchnia i edukacja. To najlepsze miejsce aby uatrakcyjnić trudy zwiedzania w czasie dłuższej wyprawy, zjeść posiłek, zakosztować rozrywki na najwyższym poziomie i ruszyć w dalszą drogę. Nasi animatorzy zorganizują niezapomniana zabawę, pobudzą kreatywność i pozwolą na chwilę oddechu opiekunom grupy. Każda okazja jest dobra żeby się wybrać do Parku Rozrywki Rodzinka.

Organizując baliki, świąteczne spotkania czy zabawy integrujące najmłodszych dbamy nie tylko o dobrą zabawę ale i o bezpieczeństwo. Obsługa parku jest przeszkolona w udzielaniu pierwszej pomocy, a obiekt może sie pochwalić nienaganną czystością. Na Państwa życzenie zaproponujemy warsztaty chemiczne, warsztaty kulinarne , naukę tańca, minikino z popcornem - również filmy edukacyjne,ale i zajęcia, gdzie sport łączy się z rozrywką. Nasza maskotka chętnie przywita sie z każdym dzieckiem.

Kompendium ofert wspierajacych edukacje, rozwój oraz umiejętnosci społeczne dziecka

<<Pobierz katalog>>

Organizacja imprez

Imprezy dla dzieci i dorosłych

Ważne chwile Twojego dziecka

 • urodziny
 • imieniny
 • chrzciny
 • przyjęcia komunie i inne uroczystości rodzinne
 • półkolonie i spotkania integracyjne dla dorosłych z pociechami

W tygodniu w godzinach popołudniowych odbywają się u nas zajęcia dla dzieci :z robotyki, taneczne oraz kulinarne.
Zorganizujemy również niezapomniane przyjęcie dla przyszłej mamy  tzw. BABY SHOWER.

Ważne chwile Twojej firmy

 • wigilie firmowe
 • pikniki rodzinne
 • szkolenia i konferencje
 • imprezy okolicznościowe
 • wycieczki zorganizowane dla półkolonii koloni i placówek oświatowych
 • promocja produktów i reklama na terenie Parku

 

 

 

 katalog

POBIERZ KATALOG

 

 

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Znajdź nas na Instagramie
Instagram
Znajdź nas na Twitterze
Twitter