MENU
Strona główna >

Andrzejki 2017

Urodzinki

Atrakcje dla dzieci i dorosłych - nasza oferta

Urodzinki w figloraju ? Park Rodzinka zaprasza

Na ten dzień dzieci czekają często przez cały rok. Urodziny wiążą się dla nich zwykle z dobrą zabawą oraz wspaniałymi prezentami.

Park Rozrywki Rodzinka w Poznaniu jest doskonałym miejscem na organizację urodzin dziecka i zafundowanie mu z tej okazji niezapomnianej przygody. Przygotowaliśmy dla naszych Gości niesamowite salki urodzinowe w kształcie iglo. Zapewniamy też opiekę doświadczonych animatorów. Menu na urodzinki obejmuje dania i przekąski własnego wyrobu. Wśród czekających tu na dzieci atrakcji w naszym figloraju jest wielopoziomowa konstrukcja zabawowa "Małpi Gaj", a także ścianki wspinaczkowe, mini boiska, podłogi interaktywne - 50 różnych gier i animacji, dotykowe systemy interaktywne, moduły edukacyjne, tablice do rysowania, salkę TV, automaty ticket- redemption (te ostatnie odpłatnie). Podczas urodzin towarzystwa dzieciom dotrzymuje Maskotka Parku. Jeśli pogoda dopisuje, można korzystać z ponad 1500m2 placu zabaw zewnętrznego.

NASZ KATALOG

Grupy zorganizowane

Grupy zorganizowane zarówno ze szkół jak i przedszkoli są mile widziane w Parku Rozrywki Rodzinka. Wycieczka to przede wszystkim dobra zabawa ale także smaczna kuchnia i edukacja. To najlepsze miejsce aby uatrakcyjnić trudy zwiedzania w czasie dłuższej wyprawy, zjeść posiłek, zakosztować rozrywki na najwyższym poziomie i ruszyć w dalszą drogę. Nasi animatorzy zorganizują niezapomniana zabawę, pobudzą kreatywność i pozwolą na chwilę oddechu opiekunom grupy. Każda okazja jest dobra żeby się wybrać do Parku Rozrywki Rodzinka.

Organizując baliki, świąteczne spotkania czy zabawy integrujące najmłodszych dbamy nie tylko o dobrą zabawę ale i o bezpieczeństwo. Obsługa parku jest przeszkolona w udzielaniu pierwszej pomocy, a obiekt może sie pochwalić nienaganną czystością. Na Państwa życzenie zaproponujemy warsztaty chemiczne, warsztaty kulinarne , naukę tańca, minikino z popcornem - również filmy edukacyjne,ale i zajęcia, gdzie sport łączy się z rozrywką. Nasza maskotka chętnie przywita sie z każdym dzieckiem.

Kompendium ofert wspierajacych edukacje, rozwój oraz umiejętnosci społeczne dziecka

<<Pobierz katalog>>

Organizacja imprez

Imprezy dla dzieci i dorosłych

Ważne chwile Twojego dziecka

 • urodziny
 • imieniny
 • chrzciny
 • przyjęcia komunie i inne uroczystości rodzinne
 • półkolonie i spotkania integracyjne dla dorosłych z pociechami

W tygodniu w godzinach popołudniowych odbywają się u nas zajęcia dla dzieci :z robotyki, taneczne oraz kulinarne.
Zorganizujemy również niezapomniane przyjęcie dla przyszłej mamy  tzw. BABY SHOWER.

Ważne chwile Twojej firmy

 • wigilie firmowe
 • pikniki rodzinne
 • szkolenia i konferencje
 • imprezy okolicznościowe
 • wycieczki zorganizowane dla półkolonii koloni i placówek oświatowych
 • promocja produktów i reklama na terenie Parku

 

 

 

 katalog

POBIERZ KATALOG

 

 

Półkolonie w Rodzince 2017

 

Półkolonie 2017   26.06 - 30.06 Tropiciele przygód - wyprawy i przetrwanie w miejscach oddalonych od cywilizacji. Tym razem stworzymy dwa obozowiska ? jedno w naszym Parku, drugie zaś w pobliskim lesie. Doskonała okazja do przetestowania zdobytej wiedzy w środowisku naturalnym!
 Półkolonie 2017  3.07 - 7.07 Skate life - jazda na desce, sztuka grafitti, rymowane utwory i taniec hip-hop ? to wszystko czeka na małych ziomali podczas naszego drugiego turnusu. Na luzie, ale z dużą dawką ciekawej wiedzy i barwnymi gośćmi
 Półkolonie 2017  10.07 - 14.07 Muzykalni - zapraszamy na najbardziej rozśpiewany i imprezowy turnus. Na uczestników czekają spotkania z muzykami, warsztaty zakończone konkursem talentów oraz impreza, którą dzieci poprowadzą same, poznając wcześniej tajniki dj'ingu.
 Półkolonie 2017  17.07 - 21.07  100 pomysłów na sztukę - sztuka nie musi być nudna i my to udowodnimy! Poznamy efektowne i nowoczesne techniki, a także przekonamy się, jak zaskakujące potrafią być niektóre dzieła sztuki.
 Półkolonie 2017  24.07 - 28.07 Kuchnia od kuchni - Dzieci przeniosą się w fantastyczną podróż smaków i zapachów. Będą miały okazję poznać tajniki dekorowania dań oraz stworzyć smaczne i oryginalne desery. Turnus zakończymy konkursem kulinarnym.
 Półkolonie 2017  31.07 - 4.08 Przez kontynenty - każdy dzień spędzimy na innym kontynencie. Na uczestników czekają spotkania z mieszkańcami innych krajów. Świat jest ogromny, nasz turnus zaś zaskoczy uczestników nie raz, nie dwa.
 Półkolonie 2017  7.08 - 11.08 Gwiazdy ekranu - czas na coś dla przyszłych gwiazd. Odkryjcie w sobie talent i weźcie udział w turnusie filmowym. Uczestnicy będą mieli okazję przełamać swoje lęki przed kamerą, a także poznać sekrety charakteryzacji filmowej i teatralnej oraz sekrety efektów specjalnych.
 Półkolonie 2017  14.08 - 18.08  Akademia Młodego Geniusza - fizyka, chemia i biologia w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszamy na naukową przygodę: efektowne doświadczenia w Laboratorium Timona, a także eksperymenty w terenie. Zdobywanie wiedzy wcale nie musi być nudne!
 Półkolonie 2017  21.08 - 25.08   Cyberturnus - przeniesiemy się w wirtualny świat i nie tylko. Turnieje w gry komputerowe, a także stworzenie własnej gry planszowej, by pokazać, że ciekawa i emocjonująca gra nie musi być wyświetlana na ekranie. 
 Półkolonie 2017  28.08 - 31.08    Pożegnanie wakacji - wymarzony relaks na zakończenie lata. Beztroska zabawa i ostatnia wakacyjna impreza na plaży!

 

Dokumenty do pobrania:

- Karta informacyjna o stanie zdrowia Dziecka

- Regulamin półkolonii Rodzinka

- Umowa organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży

- Karta kwalifikacyjna

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Znajdź nas na Instagramie
Instagram
Znajdź nas na Twitterze
Twitter